ČÁSLAVRMSK "Cidlina" Nový Bydžov
3:3
so 28. 9. 2024 10:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 12 – skupina C, 8. kolo

Remízové utkání s Cidlinou

Dva mistrovské zápasy během tří dnů sehrál tým FK Čáslav U12. Škoda, že v domácím prostředí se nepodařilo navázat na dobrý výkon proti FTA.

FK Čáslav - RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 3:3 (0:1, 3:2, 0:0)

Hodnocení zápasu - trenér Josef Peška:

"Celý zápas jsme se vyrovnávali s důraznou hrou obránců a hledali jsme recept, jak překonat dobře chytajícího brankáře z Nového Bydžova.

Do zápasu jsme vstoupili ofenzivně naladěni. Bohužel stále dáváme přednost razantnímu zakončení "se zavřenýma očima" před umístěním míče do brány. Hosté z mála vytěžili maximum. Po špatném dotyku při naší malé domů a nedostoupení útočícího hráče  při rohovém kopu šli do dvoubrankového vedení. Teprve potom se nám podařilo zpřesnit kombinaci, dát branky a otočit skóre zápasu, za velkého povzbuzování rodičů. Hosté na konci druhé třetiny zápasu vyrovnali.

Závěrečné dějství bylo spíše o bojovnosti a rychlém zakončení ze všech pozic. Zájem byl jasný, strhnout vítězství na svou stranu od obou týmů. Skóre 0:0 v posledních třiceti minutách je pro tuto věkovou kategorii velmi neobvyklé.

Naše borce musíme pochválit za to, že za nepříznivého stavu nesložili zbraně a  dokázali se kombinační hrou znovu dostat do zápasu. Pokud se v dalších zápasech dokážeme od začátku do konce více koncentrovat na předváděnou hru, přijdou další dobré výsledky."

Branky FK Čáslav:

39. Centrovaný míč Lukáše Feriho proletěl hradbou těl až na zadní tyč, kde ho pohotově uklidil do brány Tonda Němec. 1:2

45. Rejthy propálil vše co mu stálo v cestě a vyrovnal na 2:2.

55. Vilda Spáčil svými kličkami upoutal pozornost obrany i gólmana a uvolnil Dana Veselého, který nás poslal do vedení 3:2

Čáslav: Lízálek - Černý, Čertek, Feri, Němec, Nevole, Novák, Rejthárek (C), Spáčil, Spěvák, Šotola, Štěpánek, Veselý, Vondráček. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef, Lízálek Josef.