Football Talent AcademyČÁSLAV
čt 26. 9. 2024 17:00 @ Doubek / tráva, 2. česká liga žáků U 13 – skupina C, 3. kolo
174_20241002_100336.jpg
1355_20241003_082632.jpg

Remízový zápas skončil výhrou FTA

V dohrávce třetího kola se čáslavští v odpoledních hodinách vydali do Doubku, kde sídli Football Talent Acadamy (FTA). Domácí loňskou sezonu hráli první ligu, a tak byli favoriti utkání. Čáslavští mohli jen překvapit a to se jim dařilo. Čáslavští se ujali vedení, ale vždy do konce třetiny domácí srovnali. Poslední třetinu nakonec FTA vstřelilo o jednu branku více a získalo všechny tři body.

Football Talent Academy - FK Čáslav 8:7 (3:3; 3:3; 2:1)

Hodnocení trenéra Jakuba Vančury: „Bylo to vyrovnané utkání kdy se skóre přelívalo z jedné strany na druhou. Tyto zápasy určitě kluky mohou posunout dál v jejich výkonech. Od rozcvičky na nich bylo vidět, že mají chuť se o dnešní výsledek poprat. Zápas se mi celkově líbil, samozřejmě kluci stále dělají chyby, ale v tomhle věku je to normální – fotbal se stále učí. Důležité je, aby se z chyb ponaučili a příště situaci vyhodnotili lépe.“

„Dnešní zápas měl z naší strany náboj. Je škoda, že jsme neuhráli žádné body. Myslím si, že by remíza byla spravedlivá. Život je občas nespravedlivý a pokusíme se bodově uspět v dalším zápase!“

Branky: 2x Hortenský, Svoboda, Šimek, Junek, Váňa, vlastní.

Čáslav: Horáček P., Junek, Šimek, Hortenský, Feierfeil, Horáček A., Vančura, Svoboda, Perclová, Váňa, Kupera, Pavelka, Dudych, Vilímek.