ČÁSLAVFC TEMPO PRAHA
0:0
so 21. 9. 2024 10:00 @ Vodranty / tráva, 3. česká liga dorostu U 19 – skupina C, 7. kolo

S Tempem Praha jsme v oslabení ubojovali bod!

Starší dorostenci v dalším kole ČFL na domácím hřišti přivítali tým ze špičky tabulky – Tempo Praha.

Čáslav – Tempo Praha 0:0

Hodnocení trenéra:

„Do zápasu s jedním z favoritů celé soutěže jsme vstoupili skvěle a hned v 1. minutě se ocitl úplně sám před brankářem hostů Černoch, ale bohužel neproměnil. Za další dvě minuty vytáhl další výborný zákrok gólman Tempa, když vyrazil míč směřující k tyči od vlastního obránce po centru Spáčila. Celý první poločas byla hra naprosto vyrovnaná, chvílemi jsme byli dokonce lepším týmem a až na jednu šanci hostů pro brejku, se kterou si poradil brankář Málek, jsme nepouštěli Tempo k vážnějšímu zakončení.

Do 2.poločasu soupeř vysunul presink a zvýšil agresivitu a tím nás zatlačil a začal si vytvářet i šance. Nedařilo se nám podržet míč delší dobu na vlastních kopačkách a vyráběli jsme laciné chyby. Po jedné takové šel hostující hráč sám na brankáře Málka, který ho fauloval před hranicí vápna a přišla tak zasloužená červená karta a do branky musel náhradní brankář Jeřicha. V 10 hráčích jsme se ale semkli, kluci bojovali jeden za druhého a i se štěstím jsme přežili některé závary před naší brankou. Odměnou nám tak byla remíza, kterou bereme jako odměnu za výborně odehraný 1. poločas a odbojovaný poločas druhý."

Čáslav: Málek - Vilímek, Procházka, Filip, Krejza - Černoch, Dražinovský, Rajchman, Popílek - Spáčil, Roček. Střídali: Jeřicha, Resl, Jeřábek, Trzaskalik, Holý. Trenér Petr Janda.

2x foto: Josef Tůma.