Související zápasy

Souboje s RMSK Cidlina a FTA byly nad naše síly

Oba dva soupeři v minulém roce bojovali o soutěž výše v 1. lize a kvalita na hráčích soupeřů byla viditelná od prvních minut. Jak hráči RMSK, tak kluci z FTA hráli v obrovském tempu a rychlosti, se kterou jsme měli velké problémy. Oba zápasy provázela i naše velká nekvalita, bázlivost a ze začátků zápasů i velká naivita.

V zápase s RMSKou jsme se postupem času zlepšovali a hlavně ve druhém poločase jsme dokázali v individuálních činnostech zlepšit a dostávat se do útočných příležitostí. Úplným opakem byl zápas s FTA, kde to prvních 15 minut šlo dobře, ale poté jsme se úplně odevzdali. Tyto dva zápasy jsme odehráli v rozmezí čtyř dnů a jako poslední zápas nás čeká derby s Kolínem. Věřím, že tento extrémně těžký týden zakončíme pozitivně a na tyto nepovedené utkání rychle zapomeneme, skóre 0:23 je velký špatný.