1277_20240819_101615.jpg

Soustředění a první přípravný zápas U12

26. července 2024 odstartovali hráči přípravu na mistrovskou sezónu 2024-25, ve které budou působit a reprezentovat FK Čáslav ve 2. lize.

První týdny absolvovali hráči tréninkové jednotky na hřišti v Čáslavi, včetně dvou atletických tréninků pod vedením Marka Bílého. Potom se celý tým přesunul na soustředění do Kunic. Ubytování, stravování v hotelu na zámku Berchtold mělo skvělou úroveň i atmosféru a obě travnaté plochy FK Kunice byly v perfektní kondici.

Na dvou mítincích si hráči si hráči ujasnili, jak se chtějí chovat mezi sebou v týmu i jak chtějí vystupovat jako celek. Fotbalový dril zpestřil fotbalový trénink aerobiku s Kristýnou, který se klukům moc líbil.

Vrcholem soustředění byl první přípravný zápas proti domácímu týmu. FK Kunice hrají krajský přebor a mají v sestavě i o rok starší hráče než je naše kategorie.

FK Kunice - FK Čáslav 3:3 (1:0, 1:2, 1:1)

Hráno 3x30 minut, 8+1, mezi hranicemi pokutového území (velké vápno - velké vápno), celá šíře hřiště, střídání hokejovým způsobem.

Nečekaně velká návštěva z řad rodičů domácích hráčů viděla vyrovnaný a dramatický zápas, který skončil spravedlivou remízou. Naši kluci měli v nohách tréninkové jednotky posledních dnů, ale na předvedený výkon v zápase to nemělo vliv. Po celý zápas jsme byli aktivní, snažili jsme se o kombinační hru i individuální akce a o vítězství nás připravilo množství vypracovaných, ale neproměněných šancí.

Branky FK Čáslav: Nevole Matouš 2, Feri Lukáš

Sestava FK Čáslav: Lízálek, Vacek - Becévu, Černý, Čertek, Feri, Filipín Nevole, Novák, Rejtárek, Spáčil, Spěvák, Veselý, Vondráček. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef, Lízálek Josef