Související zápas

FC Slavia Hradec KrálovéČÁSLAV
3:0
ne 13. 10. 2024 10:00 @ Areál Olympia HK / tráva, 3. česká liga dorostu U 19 – skupina C, 10. kolo

Špatný vstup do utkání nás stál bodový zisk

V dobré formě zavítali naše starší dorostenci na půdu Slavie Hradec Králové. Byť jsme v zápase byli lepším týmem, odvezli jsme si z Hradce vysokou porážku 3:0!

Slavia Hradec Králové - Čáslav 3:0 (2:0)

Hodnocení zápasu:

„Zápas rozhodl náš špatný vstup do utkání, kdy jsme z prvního rohového kopu inkasovali již ve třetí minutě. O deset minut později to bylo o 2 branky, když soupeř využil naší špatnou rozehrávku a útočník Hradce postupoval ze strany sám na branku. První střelu ještě brankář Málek zlikvidoval, ale na následnou dorážku již neměl nárok.

Do zápasu jsme se mohli vrátit o pár minut později, kdy po standardní situaci a vyhraném souboji Hyblera s brankářem, minul Roček o pár centimetrů úplně prázdnou branku Hradce. Na velkém hřišti jsme se snažili o kombinační hru po zemi, ale nebyli jsme dost kvalitní ve finální fázi. Soupeř jen nakopával míče na silné útočníky, snažil se sbírat odražené míče a čekat na naše chyby v rozehrávce.

Druhý poločas měl stejný průběh. Hybler měl v 55. minutě dobrou příležitost, ale trestný kop z hranice velkého vápna se mu nepovedl. A tak soupeř, kterého jsme k ničemu nepustili, rozhodl utkání v 66. minutě, kdy se hráč domácích trefil z přímého kopu do šibenice z dobrých 30 metrů. My jsme ještě měli pár závarů před domácí brankou a především šance Vrdského volala po gólu, ale tentokrát nám nebylo přáno. A tak odjíždíme ze zápasu, kde jsme byli určitě fotbalovějším a většinu zápasu lepším týmem, s jednoznačnou porážkou 3:0."

Čáslav: Málek - Trzaskalik, Procházka, Filip, Krejza - Spáčil, Rajchman, Popílek, Roček - Černoch, Hybler. Střídali: Holý, Jeřábek, Resl, Vrdský, Novotný.