ČÁSLAVSK Vysoké Mýto
ne 26. 5. 2024 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 15 C, 28. kolo
1228_20240531_100003.jpg

Starší žáci udolali Vysoké Mýto

Náš první jarní domácí zápas na "Atleťáku" přinesl zajímavou zápletku se šťastným koncem pro domácí tým U15. Fotbalové sladkosti mistra kuchaře Máti Houdka u příležitosti jeho narozenin připravili hezkou předzápasovou atmosféru.

FK Čáslav - SK Vysoké Mýto 3:2 (2:2)

Hodnocení trenérů:
„Znovu se potvrdilo, že umístění týmů v tabulce není rozhodující pro vývoj a konečný výsledek zápasu. Začátek střetnutí jsme sebevědomě opanovali. Dokázali jsme už v 5. minutě vstřelit branku. Pak jsme dvakrát za sebou předvedli velmi špatný výběr řešení dané situace a rázem jsme prohrávali. Návrat k útočným kombinacím proti houževnatě bránícímu soupeři nebyl vůbec lehký. Naše hra se postupně zlepšovala a do konce 1. poločasu jsme dokázali vyrovnat.
Druhý poločas byl celý v naší režii. Jen naše zakončení bylo žalostné. Na rozhodující branku jsme si museli počkat do 77. minuty.“

Branky Čáslavi: 5. Chloupý (Kříž levou nohou), 31. Flieger, 77. Kříž (po zemi k tyči)

Čáslav: Michera - Machotka (73. Jeřábek), Vavřina, Pauš (41. Suchomel), Novotný, Kříž, Rajchman, Ozank (41. Vedral), Kosolapchenkov (52. Zavadil), Chloupý (52. Houdek), Flieger (76. Krejčí). Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!