ČÁSLAVFC TEMPO PRAHA
st 11. 9. 2024 17:30 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 12 – skupina C, 2. kolo
1322_20240913_082704.jpg

Tempo bylo ve všech činnostech o dvě třídy lepší

Po vloženém středeční 4. kole jsou na prvních místech bez ztráty bodu v naší skupině 2. české ligy žáků týmy FC Tempo Praha, MFK Chrudim a FC Slavia Hradec Králové. Současně to jsou i naši soupeři z úvodních mistrovských zápasů. S Chrudimí a Slávií jsme prohráli, ale hra měla určité parametry. S Tempem Praha jsme se celý zápas pouze hledali.

FK Čáslav - FC Tempo Praha 2:19 (0:3, 0:7, 2:9)

Hlavní trenér Miroslav Paták:

„Tempo bylo o dvě třídy lepší ve všech činnostech a odpovídá tomu i výsledek. Nutno dodat,že dobrou třetinu branek jsme soupeři "darovali".

Každopádně kluci na vlastní kůži poznali, co vše nám chybí k tomu, abychom byli takovému týmu důstojným soupeřem."

Branky FK Čáslav:  62. Štěpánek, 71. Spáčil (Černý, Šotola) - Naše nejpovedenější akce zápasu. Miki Černý poslal míč do křídelního prostoru na Páťu Šotolu. Na jeho centrovaný míč si nejlépe naběhl Vilda Spáčil a nekompromisně rozvlnil síť soupeřovy brány.

Čáslav: Lízálek, Vacek - Becévu, Černý, Feri, Němec, Novák, Rejthárek (C), Roubíček, Spáčil, Spěvák, Šotola, Štěpánek, Veselý, Žemba. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef, Lízálek Josef.