Související zápas

ČÁSLAVFC TEMPO PRAHA
1:9
so 21. 9. 2024 12:15 @ Vodranty / tráva, 3. česká liga dorostu U 17 – skupina C, 7. kolo

Tempo dominovalo

Před zápasem s lídrem naší soutěže jsme se dopočítali absence devíti hráčů a řešili jsme zdravotní trable u dalších kluků, kteří se zápasu zúčastnili. Nakonec jsme se neobešli bez pomoci Fandy Rajchmana a Davida Dražinovského, kteří měli v nohách zápas za U19 a do zápasu v poli zasáhl i náhradní brankář Tomáš Frinta.

FK Čáslav – FC Tempo Praha 1:9 (0:5)

Všichni hráči na hřišti zaslouží kredit za přístup a většina předvedla výkon na hranici svých možností. Bez chyb se to neobešlo a na s chutí hrající hosty to nestačilo. V obou poločasech jsme odehráli obstojně první půlhodinu, ale potom vždy došlo k nežádoucím selháním. V první půli to byly tři slepené góly během čtyř minut, ve druhém góly z rohových kopů. Teď nás v týdnu čekají dva zápasy, tak budeme doufat ve zlepšení zdravotního stavu kádru.

Branky: 58. Šanc Ma. – 7., 32., 49. a 82. Bryscejn, 30. a 34. Kadeřábek, 40. Böhm, 75. Wiesner, 90. Sklenář

FK Čáslav: Jeřicha – Pauš, Ozank, Šveřepa, Flieger (36. Kout), Novotný, Zavadil (78. Frinta), Louda (46. Dražinovský (68. Rajchman)), Kosolapchenkov, Šanc Ma. (68. Kříž), Vrdský

FC Tempo Praha: Novotný V. – Valenta (54. Novotný J.), Matějka, Sklenář, Makara, Pohl, Böhm, Zeman, Kadeřábek, Wiesner, Bryscejn.