Související zápas

ČÁSLAVFC SLOVAN LIBEREC - mládež B
0:4
so 10. 8. 2024 12:15 @ Vodranty / tráva, 3. česká liga dorostu U 17 – skupina C, 1. kolo

Těžký začátek nové U17

Tým mladšího dorostu U17 složený z hráčů ročníků 2009 a 2008 (bez hráčů posunutých do U19) vstoupil do nové sezóny a je ve fázi adaptace na celkově intenzivnější pojetí hry a důraz na technickou kvalitu práce s míčem. V kádru je 23 hráčů, během prázdninového provozu je tréninková docházka 10 – 12 hráčů, ve dvou přípravných zápasech jsme byli rádi za výpomoc hráčů z kádru U15.

FK Čáslav - FC Slovan Liberec B 0:4 (0:0)

První soutěžní utkání jsme absolvovali v domácím prostředí proti ligovým hráčům Slovanu Liberec. My tedy díky přejmenování soutěží máme také ligové hráče, ale rozdíl ve výkonnosti byl patrný na první pohled. Individuální kvalita a organizace hry Liberce byla na zcela jiné úrovni. První poločas jsme přežili bez obdržené branky jenom se štěstím. Liberečtí neproměnili několik šancí ani penaltu, pěkné zákroky předvedl Tonda Jeřicha.

Na začátku druhé půle hosté potrestali chybu v naší rozehrávce a tím udali ráz zbytku zápasu, kdy se dokázali prosadit ještě třikrát.

Branky: 46. Chvalník, 64. Liška, 77. Dufek, 84. Jager

FK Čáslav: Jeřicha – Pauš, Vavřina, Šveřepa, Novotný, Kosolapchenkov (65. Kunášek), Petr, Dražinovský (46. Ozank), Medlen (46. Vedral), Šanc Mi. (65. Svoboda), Vrdský (75. Zavadil)

FC Slovan Liberec B: Šnýdl – Šmejda (53. Přibyl), Dufek (78. Štáfek), Bursa (63. Mečíř), Jager, Chvalník, Procházka (46. Van Geet), Passian, Hradiský, Dobiáš, Jirsák (63. Liška)