ČÁSLAVFC Slavia Hradec Králové
0:6
ne 1. 9. 2024 12:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 14 – skupina C, 4. kolo

Trpká domácí premiéra proti Slaví Hradec Králové

V dalším klání v rámci 2. české ligy žáků jsme Pod Hrádkem přivítali Slaví Hradec Králové. Všichni očekávali vyrovnanou partii, náš výkon ale umožnil soupeři hladkou výhru a po výsledku 0:6 jsme tedy první body nezískali.

Čáslav – Slavia Hradec Králové 0:6 (0:3)

Bohužel nás začátek utkání nezastihl v dobrém rozpoložení, spíše to vypadalo, jako bychom zůstali v šatně. Vinou nekoncentrovanosti a našich individuálních chyb soupeř vedl v 10. minutě 3:0 a i přes veškerou snahu už borci v modrobílém nedokázali zvrátit výsledek utkání.

Poločasový stav sice zůstal stejný, jako byl už po deseti minutách klání, tedy 0:3, naše touha po obratu ve druhé půli ale byla hned z kraje umlčena, když soupeř přidal takřka okamžitě po rozehrávce další branku. Zbytek utkání se už pouze dohrával, soupeř zvládl ještě dvakrát udeřit a my bohužel z utkání vyšli s prázdnou jak v kolonce bodů, tak i vstřelených branek.

Čáslav: Růžička - Černý (C), John, Zikmunda, Šmíd - Lebeda (55. Vaľko), Mariani, Patejdl - Zelený (41. Šimek), Junek (41V. otruba), Pchelintsev (72. Klapal). Trenéři: M. Bílý, M. Kotrba