AFK TuchloviceČÁSLAV
so 31. 8. 2024 17:00 @ AFK Tuchlovice, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 4. kolo
1303_20240902_090010.jpg

Turynův hattrick nasměroval Čáslav k dalšímu vítězství

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole páté ligy zavítali na Kladensko. Trenér Roman Kučera před zápasem v Tuchlovicích sice postrádal Nešpora, Hejného a Kučeru. Navíc do utkání nastoupil polozraněný Junek, i tak ale dokázali hráči Čáslavi s přehledem uspět!

Tuchlovice – Čáslav 1:4 (1:2)

Trenér Čáslavi Roman Kučera byl po utkání spokojený: „Výsledek je pro nás dobrý. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Dvacet minut jsme hráli ofenzivně, byli jsme pozorní v obraně. Dali jsme branku z pokutového kopu. Poté jsme ale z toho vypadli. Odehrála se tam pasáž, kdy jsme neměli kontrolu nad hrou. Pomohla nám branka ve 45. minutě, kdy jsme z poslední akce dali na dva jedna,“ rekapituloval.

„V poločase jsme si to vyříkali. Řekli jsme si o věcech, které je ve druhém poločase potřeba zrealizovat. Do druhé půle jsme vstoupili koncentrovaně. Dali jsme další dvě branky, některé šance jsme neproměnili. Nastřelili jsme tyč a břevno. Druhý poločas jsme zvládli. Dohráli jsme utkání absolutně v klidu, hráči na hřišti dominovali,“ uzavřel spokojený trenér Čáslavi.

Branky: 30. Kraus – 5. pok. kop, 45+1. a 63. Turyna, 46. Chábera.

Čáslav: Vyhnánek – Konyvka, Vencl, Turek, Záruba – Kraj, Junek (46. Bašek), Nekvinda (77. Fišr), Slavík – Turyna (69. Ronovský), Chábera. Trenér Roman Kučera.