1250_20240621_082113.jpg

U12 se zúčastnila mezinárodního turnaje v Liberci

Víkendový turnaj, který se konal od pátku do neděle, se odehrával v nádherném areálu Sport Park Liberec. Pořadatelem celé akce byl Around the Sport. V pátek proběhlo zahájení turnaje a představení týmů. Celkově se turnaje zúčastnily tři země a to: Česko, Polsko a Litva. Sobotní dopoledne a odpoledne již patřilo hlavnímu programu a to zápasům.

V sobotu týmy bojovaly o umístění ve skupině. V neděli se skupiny rozdělily na skupinu o první až šesté místo a druhou skupinu o sedmé až dvanácté místo. Čáslavští se po čtyřech výhrách, jedné remíze a pěti prohrách umístili na devátém místě.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Myslím si, že kluci si turnaj užili. Nebudu koukat na umístění ani na výkon. Tento turnaj jsme měli jako rozloučení se sezónou. Turnaj byl dobře organizovaný, ubytování bylo na jedničku. Všichni dostali medaili za účast, tak mají kluci na Liberec památku.“
„Na turnaji jsme byli společně s U13. Hráli jsme v rozdílných časech, tak jsme se mohli navzájem podpořit. Bylo to hezké, vidět kluky, jak se povzbuzují. Dokonce, když jsme dali branku, tak kluci z U13 vběhli na hřiště a slavili s klukama. Z toho jsem měl husinu. Podpora je pro kluky v tomhle věku hodně důležitá a motivuje je.“
„Děkuji i rodičům, kteří pomohli s odvozem kluků do Liberce a následně i fandili. Klukům za turnaj děkuju, s nikým nebyl žádný problém. Doufám, že si to kluci užili a na turnaj mají stejný názor jako já. Nyní přichází zasloužený odpočinek po náročné sezóně.