ČÁSLAVTJ Svitavy
so 8. 6. 2024 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 12 C, 30. kolo
1240_20240611_090924.jpg

U12 zaskočila Svitavy a obrala favorita o tři body!

V předposledním utkání přivítala čáslavská U12 na domácí půdě Svitavy, které byly na 4. místě tabulky. Čáslavští byli na 8. místě a chtěli si toto místo udržet i po tomto víkendu. Začátek zápasu zněl ve prospěch Čáslavi, ale pak se hra začala vyrovnávat. Poslední třetina vyzněla také lépe pro domácí, a tak tři body zůstaly doma.

FK Čáslav - TJ Svitavy 11:3 (6:1)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Tentokrát jsme měli hodně dobrý vstup do utkání, když jsme v 10. minutě vedli 5:0. Většinou se to stávalo nám, ale tentokrát začátek utkání zaspal soupeř. Líbilo se mi, že od začátku utkání se všichni povzbuzovali a měli chuť hrát. Všichni toto utkání prožívali, tak by to mělo být a pokud se děti mezi sebou dokážou povzbudit, je to poloviční úspěch.“
„Jak jsem čekal, druhá třetina už byla vyrovnaná. Myslím si, že byly šance na obou stranách, a tak dopadl i výsledek druhé třetiny a to 2:2.“
„Do poslední třetiny jsme šli s tím, že jí nechceme prohrát. Soupeř dle mého názoru držel trochu více balón a vytvořil si pár nebezpečných příležitostí, které však brankou neskončily. Ale i my jsme si vytvořili příležitosti a přidali další čtyři branky.“
„Dnes jsme byli efektivní v koncovce zejména v prvních deseti minutách. Co střela to gól, a to kluky hodně povzbudilo. Bylo na klucích vidět, že hrajeme poprvé na trávě a mají chuť hrát. Dařila se nám i kombinace, nekazili jsme tolik přihrávek. Kluci byli aktivní a napadli soupeřovu rozehrávku.“

Branky: 3x Pavelka, 3x Hortenský, Šimek, Dudych, Vilímek, Váňa, Šafařík.

Sestava: Horáček, Feierfeil, Dudych, Perclová, Pavelka, Vančura, Hortenský, Junek, Adamčík, Vilímek, Váňa, Šafařík, Šimek, Smutný.