ČÁSLAVČAFC Praha
so 12. 10. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, 2. česká liga žáků U 13 – skupina C, 10. kolo
174_20241002_100336.jpg
1371_20241016_084824.jpg

U13 si poradila s ČAFC Praha

Po postupu v Planeo Cupu čekal čáslavské další druholigový soupeř, a to ČAFC Praha. Hosté měli tři body v tabulce a vítězstvím by se dotáhli na Čáslav, která měla šest bodů. Již v úvodu utkání se čáslavští ujali vedení, které do konce zápasu nepustili. I když se hosté v úvodu druhé třetiny domácím přiblížili, čáslavští dokázali odpovědět a gólový rozdíl navýšit. Tři body zůstaly v Čáslavi.

FK Čáslav - ČAFC Praha 18:7 (5:1; 7:4; 6:2)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Měli jsem dobrý vstup do utkání, když už jsme po pěti minutách vedli 2:0. Myslím si, že to nám hodně pomohlo a kluky to uklidnilo. Před druhou třetinou jsem kluky upozorňoval, že soupeř sem nepřijel prohrát a bude se snažit skóre otočit. Soupeř opravdu zabral a my jsme si nechali dát laciné branky. Ale kluci zabrali a výhru si vzít nenechali.“

„Celý zápas byl takový, že pokud kluci přestali makat, soupeř toho ihned využil. Pokud kluci makali, dávali branky. To odráží i skóre, že nejsme schopní makat celých 90 minut, ale máme v zápase hluchá místa a dostáváme v každém zápase hodně branek.“

„Jinak kluky chválím, někteří podali výborný výkon. U jiných bych v tomto zápase čekal více. Doufám, že je tento zápas nakopl a budou makat i dál.“

Branky: 4x Junek, 3x Hortenský, 3x Šimek, 2x Šafařík, 2x Pavelka, 2x Vilímek, Feierfeil, Dudych.

Sestava: Adamčík, Vančura, Perclová, Jelínek, Šafařík, Šimek, Hortenský, Feierfeil, Kupera, Horáček A., Pavelka, Vilímek, Junek, Váňa, Dudych.