ČÁSLAVTJ Sokol Třebeš
174_20241002_100336.jpg
1221_20240528_084448.jpg

Utrápené vítězství proti Třebeši

Dne 25. 5. přivítali čáslavští na své umělé trávě soupeře ze spodní části tabulky. Po ztrátě ze čtvrtečního zápasu museli čáslavští opět zabrat a získat další tři body do tabulky. To se jim povedlo, ale trenér s jejich výkonem nebyl spokojený.

FK Čáslav - TJ Sokol Třebeš 6:4 (5:1)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Myslel jsem si, že si kluci užijí zápas proti slabšímu soupeři. Bohužel jsme dnes nechtěli běhat. Není to první zápas, co se nám prostě nechce a nepracujeme jako tým. Jediné, co se nám povedlo, byl vstup do první a druhé třetiny. V té první jsme se sice neprosadili, ale byli jsme aktivní. Ve druhé třetině jsme přidali i nějaké branky.“

„Když jsme vyhrávali 5:1, kluci nabili dojmu, že už nemusí hrát a přestali běhat. Mrzí mě takový přístup. Nakonec se ještě bojíme, abychom neprohráli. Místo toho, aby gólový rozdíl byl větší. Nemáme žádný pohyb bez balónu. Poslední dva zápasy nás čekají těžcí soupeři. Budeme muset zapracovat na pohybu a kondici, bez toho to prostě nejde!“

Branky: 2x Hortenský, 2x Dudych, Pavelka, Vilímek.

Sestava: Horáček, Feierfeil, Dudych, Perclová, Vančura, Hortenský, Junek, Adamčík, Vilímek, Váňa, Šafařík.