TJ Sokol TřebešČÁSLAV
1:1
ne 2. 6. 2024 10:00 @ Třebeš tráva, ČDŽ U 15 C, 29. kolo

Územní převaha stačila pouze na zisk jednoho bodu

Střed tabulky ČDŽ U15 C je pěkně našlapaný a výhra v zápase okamžitě posune kterýkoli tým o pár příček výše. Čáslavská "patnáctka" chtěla v Třebeši uspět, avšak poslední zápasy jsou jako z kopírky. Soupeře přehráváme, ale svou převahu nedokážeme vyjádřit potřebnými brankami. Nejinak tomu bylo v tomto utkání.

TJ Sokol Třebeš - FK Čáslav 1:1 (0:0)

Hodnocení trenérů:

"Začátek zápasu byl z naší strany velmi mdlý. Měli jsme krátké pasáže držení míče, nefungovalo nám posouvání a domácím hráčům jsme dovolili být více na míči. Postupně jsme se zlepšovali. Rychlou kombinací, přesnou finální přihrávkou jsme se dopracovali až k zakončení. Dobrou náladu i výkon si přenesl z minulého zápasu střelec rozhodující branky Šíma Kříž. Skvěle se nabízel do vhodných meziprostorů a vyzkoušel si střelbu z dálky.
Lepší vstup do 2. poločasu jsme si nemohli přát. Únik Lukáše Chloupého byl zastaven faulem. Na centr Fandy Rajchmana naběhl Péťa Vavřina a hlavou poslal míč do domácí brány – 0:1.
Hráči Třebeše přidali na důrazu, který jim přinesl po dvaceti minutách vyrovnání po rohovém kopu. Závěr zápasu byl hektický, hrálo nahoru dolu s častým zakončení na obou stranách hřiště, ale branka už k vidění nebyla."

Branka: Vavřina.

Sestava FK Čáslav: Bednář - Novotný (76. Krejčí), Ozank, Rajchman, Vavřina, Pauš (41. Houdek), Kříž (66. ŽK), Kosolapchenkov (49. Zavadil), Vedral (57. ŽK, 61. Jeřábek), Chloupý (61. Suchomel), Flieger (70. ŽK) Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.