ČÁSLAVSK Sparta Kolín
3:6
ne 29. 9. 2024 12:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 14 – skupina C, 8. kolo

V nedělním derby byl šťastnější Kolín

V neděli 29. září zavítal na stadion Pod Hrádkem náš nejbližší soutěžní sok, a sice Sparta Kolín. Z vyrovnaného utkání nakonec vytěžili všechny body hosté, modrobílí ale zápolili jako vždy statečně!

Čáslav – Kolín 3:6 (2:3)

Úvod utkání nabídl několik příležitostí na obou stranách, po přesných zásazích z 5. a 15. minuty se však hosté dostali do dvougólového ''trháku''. Už o dvě minuty později je ale poslal zpět na zem Mariani, který potvrdil skvělou střeleckou formu. Soupeř později znovu odskočil na rozdíl dvou branek, potom se ale znovu přihlásil o slovo náš vytáhlý střelec a korigoval na poločasových 3:2.

Vstup do druhé půle vyšel našim borcům skvěle, kapitán Černý se štěstím vystřelil vyrovnání a začal boj o to, kdo nakonec urve všechny body k sobě. Šťastnější byli bohužel pro nás hosté, jejichž kapitán zařídil gólovou radost pro svůj tým ještě třikrát. Netřeba ale věšet hlavy, čáslavští byli pochváleni za velmi dobrý výkon jak svými trenéry, tak i spokojenými rodiči!

Branky Čáslavi: Mariani 2x, Černý

Čáslav: Růžička - Zikmunda, John, Valko, Černý - Lebeda, Patejdl, Mariani - Šimek, Feierfeil, Šmíd. Střídali: Votruba, Babák, Zelený. Trenéři M. Bílý, M. Kotrba.