ČÁSLAVFC Slavia Hradec Králové
so 31. 8. 2024 10:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 13 – skupina C, 4. kolo
1305_20240904_091936.jpg

Velmi vyrovnané utkání skončilo výhrou Čáslavi

V dalším kole 2. ligy mladších žáků přivítali čáslavští doma Slavii Hradec Králové. Čáslav s tímto soupeřem ve vzájemných utkáních dosud nevyhrála a navíc chtěla připsat první body do tabulky. Bohužel pro domácí se zápas nevyvíjel vůbec snadno, když museli soupeře dohánět. V jednu chvíli vedla Slavia HK dokonce o čtyři branky. Domácí převzali otěže utkání až poslední třetinu a dovedli zápas do vítězného konce.

Čáslav - Slavia Hradec Králové 13:10 (3:4; 5:5; 5:1)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Věděli jsme, že nás bude čekat vyrovnané utkání. V minulosti jsme vždy o gól prohráli, a tak jsme toto prokletí tentokrát chtěli zlomit. I když to se nám moc nedařilo, protože soupeř se na začátku hry chopil vedení a my stále dotahovali. Až v poslední třetině jsme byli více aktivní než soupeř a strhli vedení na svou stranu.“ „Utkání se mi dnes líbilo. Mělo to nasazení, kluci se snažili o kombinace, které se učíme na tréninku. Na můj vkus bychom mohli být jen více důrazní v osobních soubojích, kde jsme soupeře nechávali přejít naši obranu příliš snadno. Dostali jsme i nějaké laciné branky po zbytečných ztrátách, ale ty samé branky jsme vstřelili. Stále se to kluci učí a nikdo není bezchybný.“

„Kluci určitě mají pochvalu, že makali až do poslední minuty a zápas nevzdali. Takhle by to mělo vypadat každý zápas. Dále se mi ještě líbily souboje 1v1, kde se kluci nebáli si dovolit. Příští týden nás čeká Dukla JM.“

Branky: 4x Šimek, 2x Junek, Dudych, Jelínek, Hortenský, Perclová, Váňa, Feierfeil, vl. branka.

Sestava: Horáček, Feierfeil, Junek, Svoboda, Šafařík, Šimek, Váňa, Vilímek, Perclová, Jelínek, Kupera, Hortenský, Dudych.