Související zápas

ČÁSLAVSK Vyžlovka
6:2
čt 19. 9. 2024 18:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 14 – skupina C, 6. kolo

Vítězství nad nováčkem soutěže

Nováček soutěže o kterém se ví, že pracuje s mládeží velmi dobře.

Čáslav - Vyžlovka 6:2

Bylo to znát hned od úvodu zápasu, který byl vyrovnaný a po individuální akci překvapivé střele asi z 35 metrů se ujala Vyžlovka vedení. Do 35. minuty se nám podařilo skóre otočit, ale houževnatý soupeře stihl ještě do poločasu vyrovnat. Moc nám to nelepilo, občas jsme byli až moc uspěchaní, ale předváděli jsme dobrý týmový výkon.

Ve druhé půlce jsme šlápli na plyn, kluci přidali na intenzitě, uklidnili hlavu a více se soustředili. A ve 47. minutě jsme zase vedli o dvě branky. Pokračovali jsme ve vysokém tempu a i když jsme dělali chybky, tak jsme na ně výborně reagovali a rychle jsme získávali ztracené míče pod naší kontrolu. Po brance na 6:2 se kluci už hnali jen za tím kdo dá gól a vytratila se potřebná kvalita a klid. Už to byl spíše hurá fotbal a protože soupeř už neměl moc sil na otočení zápasu, tak jsme si připsali první vítězství v sezóně.

Branky: 2x Šmíd, 2x Pchelintsev, Mariani, Vondra.

Čáslav: Votruba – Zikmunda, John, Babák, Černý – Patejdl, Lebeda, Mariani – Pchelintsev, Zelený, Šmíd. Střídali: Perclová, Semínko, Vondra, Svoboda.