FA Jablonec BČÁSLAV
so 25. 5. 2024 12:30 @ SK Zásada / tráva, ČDD U 17 C, 28. kolo
1229_20240531_100959.jpg

Výhra po potěšujícím výkonu

Základem úspěchu v dalším soutěžním utkání na skvěle připraveném hřišti SK Zásada byl zásadní rozdíl ve výkonu všech hráčů ve srovnání s předchozím kolem. Kluci po celý zápas pracovali v úplně jiné intenzitě a měli hru většinou zcela ve své moci.

FA Jablonec B – FK Čáslav 0:2 (0:0)

Hráči si velice dobře poradili s poupraveným základním rozestavením, které si sami před zápasem navrhli, pracovali velice dobře do defenzivy a dařilo se jim při práci s míčem. Nebezpečí vzniklá po několika ztrátách jsme dokázali zažehnat hned v zárodku, s nebezpečným přečíslením 3/2 domácí pokazili dlouhou finální přihrávkou, kterou bezpečně sebral Bohouš Bednář. Ten se jinak po celý zápas velice kvalitně zapojoval do rozehrávky. Naše nejnebezpečnější akce prvního poločasu skončila pokaženou finální přihrávkou ve vápně.

Ve druhém poločase jsme herní převahu vyjádřili i gólově. První gól v 57. minutě padl po rychlé kombinační akci na pravé straně, Dominik Trzaskalik navedl míč do vápna a jeho sraženou zpětnou přihrávku do brány uklidil Kuba Vrdský. Krátce po střídání se v 69. minutě prosadil Radek Medlen, který potrestal chybnou rozehrávku domácích a bezpečně poslal míč do opuštěné brány. Další naše šance Šance a Medlena i jedna příležitost domácích zůstaly bez využití, a tak jsme si mohli vychutnat druhé jarní vítězství.

Branky: 57. Jakub Vrdský, 69. Radek Medlen

FA Jablonec B: Žižka – Domácí, Špaček, Kurpiewski, Gobran, Beránek, Šimon (70. Hráský), Antoš, Janda, Poledník (81. Žulkevič), Hušek (23. Bobrovnyk).

FK Čáslav: Bednář – Novotný, Procházka, Krejza, Trzaskalik, Dražinovský, Kovář, Popílek, Holý (67. Šanc Mi.), Šanc Ma. (67. Medlen), Vrdský (70. Šveřepa).