Související zápas

FC Háje Jižní MěstoČÁSLAV
4:1
so 31. 8. 2024 12:45 @ HÁJE - tráva, 3. česká liga dorostu U 17 – skupina C, 4. kolo

Výkon obstojný, k bodům daleko

Po velkém zklamání z výkonu v minulém utkání tentokrát došlo k mírnému zlepšení. Bohužel se ale nevyvarujeme zbytečných chyb a proti urostlejším a dynamičtějším hráčům domácího týmu to na bodový zisk nestačilo.

FC Háje Jižní Město - FK Čáslav 4:1 (3:1)

Gólový scénář:

21. minuta - Matěj Vilímek dobře vyvedl míč přes střed hřiště a poslal křižný pas na levé křídlo, kam ale nedoputoval, neboť ho cestou srazil domácí hráč přímo do běhu Radkovi Medlenovi, který šel sám na brankáře a zamířil po zemi přesně k tyči.

25. minuta - vyrobili jsme zbytečný rohový kop, který domácí zahráli na zadní tyč. Chyba v komunikaci a nedůrazné bránění mělo za následek křižnou hlavičku, která při snaze o odkopnutí skončila v síti.

37. minuta - při závaru v našem pokutovém území jsme zahráli rukou, domácí penaltu bezpečně proměnili.

37. minuta - chybná rozehrávka u našeho vápna, domácí hráč z 23 m poslal nechytatelnou ránu z první po zemi na zadní tyč.

86. minuta - po naší ztrátě na středu hřiště následovala přihrávka na hráče v podezřelém postavení na kraji velkého vápna, který sám před brankářem nezaváhal.

Branky: 25. Vavřina (vlastní), 37. Havrda (p), 39. Jelínek, 86. Chavikov – 21. Medlen

FC Háje Jižní Město: Holý – Žižka, Halilovič, Havrda, Krčka, Feigl, Jireš (54. Tichý), Dovhanych, Juráček (46. Chavikov), Adamec, Jelínek (46. Brož)

FK Čáslav: Frinta – Pauš (46. Machotka), Vavřina (61. Chloupý), Šveřepa, Novotný (54. Vedral), Kříž (46. Šanc Ma.), Vilímek, Petr, Medlen, Šanc Mi. (54. Kosolapchenkov), Vrdský