FK Dukla Jižní MěstoČÁSLAV
0:4
ne 8. 9. 2024 12:15 @ Schulhoffova - tráva, 2. česká liga žáků U 15 – skupina C, 5. kolo

Z Prahy jsme přivezli první vítězství!

V neděli jsme zajížděli na půdu soupeře, který byl stejně jako my po dvou zápasech bez bodu. Chtěli jsme po těchto dvou nepovedených výkonech uspět jak herně, tak výsledkově.

FK Dukla Jižní Město - FK Čáslav 0:4 (0:1)

Ze začátku prvního poločasu po dlouhém výkopu brankáře Blehy předběhl Jeřábek domácího obránce a tváří v tvář gólmanovi trefil tyč, ale neměli jsme dostatečné doplnění, abychom dorazili míč do brány. Ve 27. minutě Šveřepa udělal kličku domácímu hráči, který ho dokázal zastavit jen za cenu faulu a dostali jsme příležitost zahrávat standardní situaci z rohu velkého vápna. Míč si postavil Vondra, který poslal míč přímo na branku. Jeho střela se odrazila od tyče do brány - 0:1.

Začátek druhého poločasu jsme vůbec nechytli a pustili domácí do zbytečných šancí. Nejdřív Bleha nohou vyrazil nájezd domácího útočníka a poté pokryl střelu ze standardní situace. V 50. minutě jsme se dostali do útoku, kdy se míč dostal k Mrázovi, který si připravil míč a balón uklidil do šibenice - 0:2. Hrálo se bojovné utkání, kdy naše obrana v čele se Suchomelem zdárně odvracela útoky domácích. Odměnou nám byl gól v 73. minutě, kdy si Jeřábek poradil s domácí obranou a vymetl šibenici - 0:3. V poslední minutě zápasu se Mráz ocitl na rohu velkého vápna, zakončil šajtlí na vzdálenější tyč, od které se balon odrazil do brány a upravil tak na konečných 0:4. My jsme tak mohli slavit zasloužené vybojované vítězství.

Branky: 27. Vondra, 50., 80. Mráz, 73. Jeřábek

Čáslav: Bleha - Raisner, Suchomel, Semínko, Honzíček - Vondra, Mráz, Hotyun (69. Fliegel), Šveřepa (74. Lízálek), Zelený (64. Neumann) - Jeřábek. Trenéři: Mráz, Kovařík.