Football Talent AcademyČÁSLAV
čt 26. 9. 2024 17:00 @ Doubek / tráva, 2. česká liga žáků U 12 – skupina C, 3. kolo
174_20241002_100336.jpg
1338_20240927_095631.jpg

Za výkon na půdě FTA palec nahoru!

Velmi nešťastně začal zápas v Doubku pro našeho obránce Bécu. Již při rozcvičení se mu ozvala bolístka z minulého zápasu a do mistrovského zápasu nakonec vůbec nezasáhl. Nešťastná byla i naše rozehra a  bránění v první třetině. To byly situace, kterými jsme domácím hráčům usnadnili brankový vstup do zápasu.

Football Talent Academy - FK Čáslav 8:5 (3:1, 1:2, 4:2)

Hodnocení zápasu - hlavní trenér Miroslav Paták:

„Velice kvalitní soupeř, který chce hrát fotbal a má dovednosti. Pro nás velmi užitečné utkání, kluci si sáhli na dno svých sil a byli důstojným soupeřem, který držel domácí do posledních sekund stále v napětí. Povedlo se nám spoustu pěkných akcí, z některých padly i góly. Individuální výkony se zlepšují i když samozřejmě chybiček je stále dost. Přesto za dnešek palec nahoru.“

Branky FK Čáslav:

28. Miki Černý převzal míč do otevřeného prostoru a okamžitě vybídnul Tondu Němce do šance, kterou Tony proměnil. 3:1.

33. Na odražený míč nejrychleji reagoval Táda Roubíček a snížil na 3:2.

40. Na dlouhý míč si naběhnul Lukáš Feri a po kličce domácímu brankáři upravuje stav skóre na 4:3.

57. Chybičku obránce potrestal Vilík Spáčil. 8:4.

59. Naše akce zápasu. Maty Rejthárek před naší bránou - Tonda Němec na polovině hřiště - Luky Feri dává naši pátou branku.

Sestava FK Čáslav:

Vacek, Lízálek - (Becévu), Černý, Čertek, Feri, Němec, Rejthárek, Roubíček, Spáčil, Spěvák, Šotola, Štěpánek, Vondráček. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef, Lízálek Josef