Související zápasy

174_20241002_100336.jpg
1241_20240613_085221.jpg

Závěr sezóny se blíží! A-tým i juniorka nastoupí k zápasům v sobotu

Poslední zápasy sezóny mají o tomto víkendu před sebou dospělé týmy Čáslavi. Áčko se v sobotu 15. června odpoledne představí v Trutnově. Juniorka se v ten samý den utká na domácím hřišti s celkem Polabanu Nymburk.

Fotbalisté Čáslavi v posledních deseti zápasech získali skvělých 21 bodů. Ani to jim však po shodě několika výsledků v předposledním kole soutěže nestačilo na záchranu v soutěži. I tak chtějí fotbalisté Čáslavi v Trutnově zvítězit a zakončit sezónu na vítězné vlně. Podzimní zápas v Čáslavi vyzněl lépe pro domácí, kteří Trutnov porazili 3:1. Zápas MFK Trutnov proti FK Čáslav se odehraje v sobotu 15. června od 15 hodin.

Juniroka hraje již v sobotu

Netradičně v sobotu se na domácí půdě představí juniorka Čáslavi. Ta se díky skvělé formě vyšvihla do klidného středu tabulky. Do Čáslavi dorazí sestupem ohrožený Nymburk. Zápas se opět odehraje na hřišti s atletickou dráhou. Výkop v 17 hodin! Přijďte hráče povzbudit v posledním zápase.

Foto: Jiří Ipser, www.fotbalpraha.cz.