Související zápas

FK NáchodČÁSLAV
4:0
st 25. 9. 2024 16:15 @ Náchod - Běloves, UMT, 3. česká liga dorostu U 17 – skupina C, 6. kolo

Závěry poločasů nám nejdou

Středeční dohrávka odplaveného kola v Náchodě měla v obou poločasech obdobný scénář. Slušný začátek a ke konci dva góly v naší síti.

FK Náchod - FK Čáslav 4:0 (2:0)

Po úvodním hvizdu prvního dějství jsme půl hodiny předváděli nejlepší fotbal podzimní části. Kluci byli aktivní a důrazní, dobře pracovali s míčem i prostorem. Jedno ze zakončení proletělo kolem spojnice. Potom ale přišel rohový kop domácích odvrácený na velké vápno a tečovaná střela zapadla přesně k tyči. Následně se nám nepovedla rozehrávka a po další chybě jsme inkasovali podruhé. Od té doby už to z naší strany nebylo ono a začaly se kupit nepřesnosti.

Ve druhém poločase přišla dvě vynucená střídání a naše snaha o korekci většinou končila ztrátou míče kolem půlící čáry s následnými rychlými kontry domácích útočníků. Do předbrankového prostoru jsme se dostávali sporadicky, jedno zakončení nové akvizice Matyáše Novotného brankář srazil na tyč. Domácí skórovali po našem zaváhání u zadní tyče při centrovaném míči, gól v poslední minutě padl opět po odvrácení rohu na velké vápno a naskákaná střela z voleje skončila v šibenici.

Branky: 30. Hašek, 32. Vlášek, 79. Jansa, 89. Vacek R.

FK Náchod: Horák – Hašek, Kočnar, Dvořák, Vacek R., Šafařík (58. Novotný), Línek, Jirouch (58. Vacek V.), Kochanek (46. Jansa), Kiezler (67. Koubek), Vlášek (46. Fatka).

FK Čáslav: Jeřicha – Novotný L., Ozank, Šveřepa (71. Kout), Kosolapchenkov (53. Zavadil), Medlen (46. Louda), Petr, Vedral, Machotka (53. Šanc Mi.), Novotný M., Šanc Ma. (61. Svoboda).