FK Dukla Jižní MěstoČÁSLAV
so 7. 9. 2024 14:30 @ Schulhoffova - tráva, 2. česká liga žáků U 12 – skupina C, 5. kolo
1317_20240910_083912.jpg

Získali jsme první vítězství v soutěži!

Do třetice všeho dobrého platilo pro tým FK Čáslav U12 v sobotním utkání v Praze.

FK Dukla Jižní Město - FK Čáslav 3:10 (0:1, 1:5, 1:5)

Touha po bodovém zisku podložená dobrým výkonem přišla ve třetím mistrovském zápasu proti FK Dukla Jižní Město. Neuvěřitelných 44 minut se čekalo na druhou branku zápasu, což není v této věkové kategorii moc k vidění. Náš brankář Václav Vašek odchytal první polovinu zápasu a neobdržel ani jednu branku.

Hodnocení hlavního trenéra Miroslava Patáka:

„Výsledek úplně neodpovídá dění na hřišti. Domácí byli polovinu zápasu daleko fotbalovější než náš tým, Snažili se hrát na rozdíl od nás kombinační fotbal a podali velmi sympatický výkon. Od nás to byla spíše bojovnost a křeč! Museli jsme kluky trochu zklidnit, abychom byli silní na míči, ale zároveň situace zbytečně nepřehrávali. To se naštěstí začalo dařit a byl z toho pohledný fotbal z obou stran. Po krásných akcích jsme nakonec navyšovali skóre zápasu a došli tak k prvnímu vítězství v soutěži.“

Branky Čáslavi: Němec 4, Feri 3, vlastní, Rejthárek (C) pokutový kop, Štěpánek

Čáslav: Vacek, Lízálek - Becévu, Černý, Čertek, Feri, Němec, Nevole, Novák, Rejthárek (C), Roubíček, Spáčil, Spěvák, Šotola, Štěpánek, Veselý. Trenéři Paták Miroslav, Lízálek Josef.