5. 5. 2024 17:00 @ Vodranty / tráva
FK Čáslav - TJ Velké Hamry
3 : 2

Články k utkání

Jasný první poločas, pak předlouhé čekání na závěrečný hvizd. Čáslav má tři body

Z jasného prvního poločasu se po změně stran stalo obrovské drama, a dlouhé čekání na závěrečný hvizd. Nakonec dopadlo další divizní utkání pro čáslavské fotbalisty dobře a na svém stadionu porazili druhé Velké Hamry, které měly za sebou sedm vítězství v řadě. Čáslav tak zvítězila počtvrté z posledních pěti utkání (a ještě jednou remizovala) a opět tak přiživila šanci na záchranu. Jenže bodovaly i další celky ohrožené sestupem.

Do Čáslavi přijedou rozjeté Velké Hamry

Další existenční utkání mají před sebou fotbalisté Čáslavi. Na stadion Pod Hrádkem přijede v neděli 5. května asi aktuálně nejtěžší možný soupeř z Velkých Hamrů, který v jarní části sezóny získal již 21 bodů a po zaváhání v úvodním kole s celkem Kosmonos (prohra 0:1) má za sebou šňůru sedmi vyhraných zápasů v řadě za sebou! Hamry v aktuální tabulce figurují na druhém místě, Čáslav je patnáctá.