ČÁSLAVFC TEMPO PRAHA
ne 28. 4. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, ČDŽ U 15 C, 24. kolo
1180_20240430_085441.jpg

O výsledku rozhodl druhý poločas

Nedělním zápasem proti Tempu odstartovala "patnáctka" týden ve kterém sehraje tři mistrovská utkání. Premiéru měl aktivní, pozitivní a vždy věřící ve vítězství Šáňa. Před týdnem po zápase s Orlickem skončil v rukou lékařů a dnes poprvé nastoupil s kapitánskou páskou.

Čáslav - Tempo Praha 0:5 (0:0)

Hodnocení trenérů: "Mírné obavy před zápasem jsme hned po úvodním hvizdu hlavního rozhodčího rozprášili bojovností a nasazením.V prvním dějství jsme prakticky nepouštěli soupeře do šancí. Ale ani my jsme žádnou velkou šanci neměli. Nejblíže ke vstřelení branky jsme byli po Ozyho trestném kopu, který těsně minul bránu. Ve druhé polovině zápasu nám soupeř ukázal proč je momentálně na druhém místě naší tabulky. Smršť útočných akcí řádně prověřila naše bránění. Pod narůstajícím tlakem naši kluci začali chybovat a hosté našich chyb využili k proměňování šancí. Nadějný poločasový stav se rázem změnil v krutou prohru."

FK Čáslav: Houdek - Svoboda, Ozank, Suchomel (51. Vavřina), Machotka, Flieger (51. Jeřábek), Rajchman (62. Rajchman), Kosolapchenkov, Vedral (55. Zavadil), Kříž (55. Pauš), Schwarzkopf (50, ŽK). Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!