Související zápasy

Starší dorostenci získali z posledních třech zápasů jediný bod

Fotbalisté staršího dorostu se výsledkově trápí. Naposledy na domácí půdě podlehli rezervě Hradce Králové, byť v poločase drželi nadějné vedení 1:0.

Čáslav - Hradec Králové B 1:2 (1:0)

Hodnocení:

V utkání, s jedním z nejlepších týmů naší soutěže, jsme obstáli a chybělo jen málo, abychom sebrali nějaký ten bod. Především v prvním poločase jsme naším dobrým napadáním nutili soupeře k chybám a vytvářeli si šance. Už v 11.minutě jsme se ujali vedení, kdy po akci Švandy a pěkném centru Ročka, uklidil míč do protipohybu brankáře Horák.

Hradec ukazoval kvalitu na míči, ale přes několik závarů před naší brankou, jsme soupeře do vyložené šance nepouštěli a naopak na konci 1.poločasu jsme mohli své vedení navýšit. Nejprve při přečíslení 3 na 2 vystřelil z hranice vápna Spáčil a gólman Hradce vyrazil míč konečky prstů na roh. Poté po standardní situace chyběl Kovářovi snad centimetr, aby usměrnil míč hlavou do branky.

Do 2.poločasu změnil Hradec taktiku a začal nakopávat míče na útočné hráče, s čímž jsme si bohužel neporadili. S ubývajícími silami jsme začali prohrávat osobní souboje, soupeř sbíral odražené míče a vyroval po rohovém kopu. Následně Hradec skóre otočil, kdy po hezké akci a centru ze strany se prosadil hlavou hostující útočník.

Utkání jsme chtěli zvrátit několika střídáními, ale přes veškerou snahu jsme se dostali jen k jedné příležitosti ze standardky, kdy nám ale chyběl větší důraz, abychom dostali míč do brány.

Kluci si ze zápasu odnáší, že pokud budou bojovat jeden za druhého a každý hrát na hranici svých možností, máme šanci uhrát dobrý výsledek proti každému soupeři.

Branka: Horák

Sestava: Málek - Havránek, Sechovec, Houfek, KFilip - Krejza, Vilímek, Spáčil, Švanda - Horák, Roček. Střídali: Dražinovský ,Kovář, Vrdský, Holý.

Čáslav - Chrudim B 1:2 (1:5)

Hodnocení:

Proti soupeři z čela tabulky jsme byli dlouho víc než vyrovnaným soupeřem. Ale bohužel nás srazili hrubé individuální chyby, čímž jsme soupeři všechny branky doslova darovali. Svůj den neměl tentokrát ani brankář Málek, a tak výsledek utkání úplně neodpovídá předvedené hře. Pozitivem utkání je návrat střelce Davida Hyblera, který se prosadil hned po 3 minutách pobytu na hřišti a také touha s výsledkem něco udělat až do závěrečného hvizdu.

Branka: Hybler

Sestava: Málek - Krejza, Sechovec, Ondráček, Filip - Resl, Vilímek, Spáčil, Holý - Grulich, Roček. Střídali: Hybler, Švanda, Dražinovský, Kovář, Havránek.

Trutnov - Čáslav 1:1 (1:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už po 8 minutách měl první šanci Roček po skvělé individuální akci Resla, ale bohužel jeho střelu na poslední chvíli zablokoval obránce. Na druhé straně po chybě v naší rozehrávce šel domácí hráč sám na brankáře, brankář Málek však míč vyrazil a při pokusu o doražku rozhodčí zapískal velmi přísnou penaltu, údajně po faulu Málka, s kterou si domácí hráč bez problémů poradil.

Následně měli domácí šanci na zvýšení vedení, ale domácí hráč branku minul, a tak je mohl potrestat Roček, kdy po krásném uvolnění od Hyblera šel sám na brankáře domácích, ale branku také minul. Těsně před poločasovou přestávkou jsme se dočkali vyrovnání, když centr Hyblera před branku si srazil domácí hráč do sítě.

Vyrovnaný druhý poločas se mohl překlopit na obě strany. 2krát Trutnov vychytal v šanci výbornými zákroky Málek, na druhé straně netrefil míč v dobré pozici Hybler a 10 minut před koncem vytlačil domácí gólman střelu Kováře na břevno.

Asi zaslouženou remízu brali nakonec obě mužstva.

Branka: Gabrle (vlastní)

Sestava: Málek - Havránek, Sechovec, Houfek, Krejza - Resl, Vilímek, Dražinovský, Horák - Hybler, Roček. Střídali: Švanda,Kovář, Vrdský,