TJ TATRAN SEDLČANYČÁSLAV
ne 18. 8. 2024 17:00 @ Tatran Sedlčany - tráva, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 2. kolo
1276_20240817_084940.jpg

Anglický týden uzavřeme nedělním zápasem v Sedlčanech

Třetí mistrovské utkání v rozpětí jednoho týdne čeká na fotbalisty Čáslavi v neděli 18. srpna. Čáslavští zajíždějí do Sedlčan, které v úvodních dvou kolech prozatím nebodovaly.

To svěřenci trenéra Romana Kučery oba domácí zápasy zvládli a se ziskem šesti bodů mohou být se startem nové sezóny spokojeni: „Výsledkově se nám vstup do sezóny vydařil,“ konstatoval trenér Čáslavi Roman Kučera a navázal: „Výkon, který jsme předvedli v posledním domácím utkání, by nám na body v Sedlčanech nestačil. Musíme jej výrazně zlepšit,“ podotkl.

Fotbalisté Sedlčan do soutěže na rozdíl od Čáslavi nevstoupili dobře. Nejprve prohráli 2:4 na půdě Sokola Libiš. Ve středu na domácím pažitu hostili rezervu Povltavské akademie. V zápase sice dokázali po rohovém kopu srovnat stav utkání na 1:1, hosté ovšem třemi brankami rozhodli o svém vysokém vítězství 4:1!

Utkání Tatranu Sedlčany proti FK Čáslav se odehraje v neděli 18. srpna od 17 hodin na stadionu v Sedlčanech.