ČÁSLAVSK Sparta Kolín
5:2
so 5. 10. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, 3. česká liga dorostu U 19 – skupina C, 9. kolo

Čáslav ovládla derby s Kolínem

Fotbalisté staršího dorostu pokračují ve skvělých výsledcích, které je již katapultovali na páté místo třetiligové tabulky! V dalším zápase se utkali s Kolínem.

Čáslav - Kolín  5:2 (3:1)

Hodnocení trenéra:

„Do derby s Kolínem, které se hrálo na umělé trávě, jsme nevstoupili šťastně, když po nepovedeném výkopu se krásnou individuální akcí blýskl hostující Vilím, který prošel mezi našimi stopery a nedal brankáři Málkovi šanci.

V 18. minutě bylo vyrovnáno, když chybu v rozehrávce udělal Kolín a ve vápně byl faulován Černoch. Hybler si s penaltou bez problémů poradil.

Na malém hřišti bylo viděno množství soubojů, a tak šance přicházely především ze standardních situací. Hned ze dvou z nich se prosadil stoper Procházka ve 40. a ve 45. minutě po krásných centrech kapitána Spáčila.

Do druhého poločasu jsme vstoupili šancí Hyblera, který šel sám na brankáře, ale střela se mu vůbec nepovedla a brankář si s ní bez problémů poradil. A tak přišel trest na druhé straně také po standardní situaci, kdy jsme nepohlídali nejlepšího hráče hostí Vilíma, který se podruhé v zápase prosadil.

Kolín nás na několik minut zatlačil, ale naštěstí se ukázala velká kvalita hráčů trénujících s A-týmem Spáčila s Hyblerem. V situaci dva na čtyři se prvně jmenovaný krásně uvolnil na straně hřiště a neomylně našel Hyblera na zadní tyči, který hlavou překonal hostujícího brankáře. O patnáct minut později se situace opakovala po rychlé rozehrávce Málka. Spáčil znovu centrem našel Hyblera, který tentokrát nohou do protipohybu gólmana zkompletoval hattrick a uzavřel tak skóre na 5:2.

Hosté se sice ještě snažili o zkorigování výsledku, ale naše dobře fungující obrana už žádnou výraznou příležitost Kolínu nepovolila."

Branky: 3x Hybler, 2x Procházka.

Čáslav: Málek - Trzaskalik, Procházka, Filip, Krejza - Spáčil, Dražinovský, Vilímek, Roček - Černoch, Hybler. Střídali: Holý, Jeřábek, Popílek, Resl, Rajchman.