ČÁSLAVSK Vysoké Mýto
ne 2. 6. 2024 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 29. kolo
1230_20240531_110926.jpg

Čáslav se představí v sezóně naposledy doma, přijede Vysoké Mýto

Fotbalisté Čáslavi mají před sebou derniéru na domácím hřišti. Tři kola před koncem přivítají v neděli 2. června v 17 hodin na stadionu Pod Hrádkem čtvrtý celek tabulky – SK Vysoké Mýto. Byť jsou hosté dle tabulkového umístění v zápase favoritem, Čáslav v posledních pěti utkáních čtyřikrát vyhrála a v boji o setrvání v divizi potřebuje tříbodově zvládnout i duel s Vysokým Mýtem!

Fotbalisté Čáslavi v závěru sezóny chytli formu. Naposledy zvítězili vysoko 4:1 na půdě SK Benešov. Čáslavští tak tři kola před koncem dokázali smazat desetibodové manko, které měli před začátkem jara na první nesestupovou pozici. K jistotě záchrany ale musí domácí fotbalisté i nadále vítězit.

Čáslav má momentálně dvacet sedm bodů, ale stále nemá vyhráno a o záchranu musí bojovat ještě v dalších zápasech. „Stále je to málo. Ale jedeme dál, musíme hrát a bojovat dál. Teď se musíme soustředit na další utkání, abychom naplnili svoje předsezónní prognózy,“ řekl po utkání v Benešově trenér Čáslavi Roman Kučera.

Celek Vysokého Mýta se momentálně nachází na čtvrté pozici. Svěřenci trenéra Filipa Klapky v posledním kole remizovali na půdě Spojů Praha nula nula. „Celé utkání se hrálo ve vysokém tempu. Šance se střídaly na obou stranách, žádná však brankou neskončila. Těch vyložených jsme si dokázali vypracovat o něco více než domácí, proto je konečná remíza pro nás lehkým zklamáním,“ řekl k utkání trenér Vysokého Mýta.

Utkání FK Čáslav – SK Vysoké Mýto se odehraje v neděli 2. června od 17 hodin na stadionu Pod Hrádkem. Přijďte naše hráče povzbudit v posledním utkání sezóny na domácím stadionu!

Zdroj: livesport.cz

Úvodní foto: Radek Bis.