ČÁSLAVFK Pardubice U19
st 24. 7. 2024 18:00 @ Pod Hrádkem, Letní příprava
1259_20240723_103726.jpg

Do Čáslavi míří ligový dorost FK Pardubice

Druhé přípravné utkání čeká fotbalisty Čáslavi již ve středu 24. července. Na domácím stadionu Pod Hrádkem přivítají tým FK Pardubice U19, který se připravuje na sezónu v nejvyšší dorostenecké soutěži.

V pardubickém dresu působí dva hráči s čáslavskými kořeny – Vojta Paták a Tadeáš Vančura, oba hráči ročníku 2006. Pardubičtí mají za sebou dva přípravné zápasy. V tom prvním porazili třetiligové Ústí nad Orlicí vysoko 4:0, ve druhém pak podlehli polskému týmu Zaglebie Lubin.

„Utkáním s polským soupeřem jsme zakončili prvních čtrnáct dní přípravy. V zápase nám chyběla dynamika, přesto jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, které jsme bohužel nevyužili, proto utkání skončilo naší prohrou,“ řekli po posledním utkání trenéři Pardubic pro klubový web.

Čáslavští mají za sebou týden přípravy a vítězný zápas s divizní Polnou. „„V prvním poločase jsme byli lepší, kombinovali jsme a vytvořili jsme si řadu šancí. Ve velkém horku jsme na můj vkus málo běhali, ale soupeře jsme přehrávali a dali jsme tři góly,“ podotkl k první půli kouč čáslavského celku Roman Kučera. „V poločase jsme prostřídali, měli jsme na hřišti hodně mladých, ale z naší strany už to bylo k mé spokojenosti. Měli jsme málo pohybu i kombinace,“ řekl Kučera po nedělním zápase pro Deník"

Zápas FK Čáslav proti FK Pardubice U19 se odehraje ve středu 24. července od 18 hodin na hlavním stadionu Pod Hrádkem. Všichni jste srdečně zváni!