ČÁSLAVSK Poříčany
ne 25. 8. 2024 17:00 @ Vodranty / tráva, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 3. kolo
1286_20240823_112620.jpg

V neděli se střetnou dva dosud stoprocentní týmy. Čáslav se chystá na Poříčany!

Fotbalisté Čáslavi narazí v neděli 25. srpna na těžkého protivníka. Na domácím stadionu Pod Hrádkem se jim postaví do cesty dosud stoprocentní Poříčany. Hosté v uplynulé sezóně odmítli ze druhého místa postup do divize a i v letošní sezóně dokazují, že budou hrát o nejvyšší příčky. V dresu Poříčan se na našem trávníku představí náš bývalý hráč, útočník Martin Dudla. Utkání má výkop v neděli 25. srpna v 17 hodin!

Čáslavští v anglickém týdnu dokázali třikrát zvítězit! Naposledy vyhráli čtyři nula na půdě Sedlčan: Trenér Čáslavi Roman Kučera byl spokojen s produktivitou svého týmu: „Dali jsme čtyři branky, takže s útočnou fází můžeme být spokojeni,“ podotkl Kučera a navázal: „Problémy máme ale v obranné činnosti týmů. Nechce se nám moc pracovat směrem dozadu, jsme nedůrazní v osobních soubojích. Máme na čem pracovat a co zlepšovat,“ uzavřel.

To hosté z Poříčan na úvod soutěže zdolali rezervu Povltavské (1:0), poté na domácí půdě přehráli Tuchoměřice (4:0) a naposledy Libiš výsledkem 3:2.

„Utkání na těžkém terénu. Tentokrát jsem spokojený více se třemi body než s předvedenou hrou,“ přiznal pro Nymburský deník poříčanský kormidelník Miroslav Doležal. „Soupeř nás dobře eliminoval, byl lepší a kvalitnější než my. Hlavně v prvním poločase. Vyhrával mini souboje, sbíral odražené míče a byl všude dříve. Nám tohle paradoxně nefungovalo,“ pokračoval Doležal.

„Pomohla nám pauza kvůli dešti a bouřce. Utkání jsme nakonec zvládli, za což jsem rád. Ale nebyla to od nás práce a nasazení, se kterým bych byl spokojený. Každý den není posvícení. Musíme zvednout hlavy a připravit se na další zápas,“ má jasno kouč poříčanského celku.

Utkání FK Čáslav proti SK Poříčany má výkop v neděli 25. srpna v 17 hodin! Přijďte nás povzbudit!

Grafika: livesport.cz