Zobrazeno 1 až 4 z celkem 4 článků.
1323_20240916_100808.jpg

Prohra na domácím hřišti

V dohrávce 2. kola dorazilo na stadion Pod Hrádkem Tempo Praha, které bylo doposud v této soutěži neporaženo. To čáslavští chtěli změnit a povedl se jim vstup do utkání. Toto odhodlání jim vydrželo polovinu první třetiny. Dále již převzal otěže utkání soupeř a čáslavským se již nepodařilo vyrovnat.

1315_20240909_102237.jpg

Čáslavští předvedli jeden z nejhorších výkonů

První školní víkend se čáslavští vypravili na hřiště Dukly JM. Domácí hráli druhé utkání v soutěži a chtěli si připsat první tři body do tabulky. To se také ukázalo jako hlavní, protože domácí chtěli více než čáslavští. Čáslav po odevzdaném výkonu odjela s nula body a osmnácti brankami k tomu!

1305_20240904_091936.jpg

Velmi vyrovnané utkání skončilo výhrou Čáslavi

V dalším kole 2. ligy mladších žáků přivítali čáslavští doma Slavii Hradec Králové. Čáslav s tímto soupeřem ve vzájemných utkáních dosud nevyhrála a navíc chtěla připsat první body do tabulky. Bohužel pro domácí se zápas nevyvíjel vůbec snadno, když museli soupeře dohánět. V jednu chvíli vedla Slavia HK dokonce o čtyři branky. Domácí převzali otěže utkání až poslední třetinu a dovedli zápas do vítězného konce.

1300_20240830_111855.jpg

V prvním divizním utkání obdržela Čáslav třináct branek!

V prvním utkání vyrazila čáslavská U13 od Chrudimi, která již v loňském roce atakovala nejvyšší příčky v soutěži. Čáslavské rozhodně nečekalo jednoduché utkání. Chrudim od začátku zápasu nasadila vysoké tempo a v prvních dvou třetinách nastřílela dvanáct branek. Poslední třetina již byla vyrovnaná, a tak se skóre moc neměnilo.