Zobrazeno 1 až 7 z celkem 7 článků.

Tempo bylo ve všech činnostech o dvě třídy lepší

Po vloženém středeční 4. kole jsou na prvních místech bez ztráty bodu v naší skupině 2. české ligy žáků týmy FC Tempo Praha, MFK Chrudim a FC Slavia Hradec Králové. Současně to jsou i naši soupeři z úvodních mistrovských zápasů. S Chrudimí a Slávií jsme prohráli, ale hra měla určité parametry. S Tempem Praha jsme se celý zápas pouze hledali.

O dobrý výsledek jsme přišli v závěrečných deseti minutách zápasu

Fotbalovost a kombinační hra našeho soupeře byla k vidění od prvního hvizdu hlavního rozhodčího. Hosté se dostali do vedení 1:2. My jsme otočili skóre zápasu na 3:2. Bohužel závěrečných 10 minut patřilo hráčům Slavie, kteří 3x skórovali a odvezli si tři body do Hradce Králové.

Ofenzivní koncert proti týmu z Havlíčkova Brodu řídil šestigólový Feri!

Po desetiminutovém oťukávání se začalo jiskřit před brankami na obou stranách hřiště. V proměňování šancí byli naši kluci úspěšnější a závěr první části hry se proměnil v náš koncert a konečných 0:6 po první třetině bylo odrazem výjimečné útočné síly hráčů z Čáslavi.