ČÁSLAVMFK Chrudim B
3:4
so 20. 4. 2024 12:15 @ Vodranty - UMT, ČDD U 17 C, 23. kolo

Výkon ve druhém poločase potěšil, na body to nestačilo

Jarní zdravotní patálie zjevně nemají konce a během týdne jsme přišli o tři hráče kvůli zranění kotníku. Kromě hráčů z U19 nám opět na výpomoc dorazili dva kluci z U15 a zejména Michera si užil křest ohněm, když na druhý poločas musel do brány.

FK Čáslav - MFK Chrudim B 3:4 (0:2)

První poločas se nám herně vůbec nepovedl, hosté byli mnohem důraznější i fotbalovější a vytěžili z toho dva góly. Prvnímu předcházel “pískatelný“ zákrok na Dražinovského, po kterém následoval útok do rozhozené obrany a centr na zadní tyč. Při druhém jsme nejspíš podcenili nepovedený centr na zadní tyč, odkud to vrátil hráč před branku. Dostali jsme tak dva góly do téměř prázdné brány.

Za druhý poločas kluci zaslouží obrovskou pochvalu. Po nucených střídáních dokázali dostat hru do úplně jiných obrátek, dvakrát vyrovnali náskok soupeře a do poslední minuty hráli o první jarní bod(y). O to víc mrzí inkasované góly – jeden po rohovém kopu a druhý do prázdné brány po jediné chybě v rozehrávce.

Naše góly:

49. minuta - po Krejzově autovém vhazování a Jeřábkově prodloužení hlavou dokázal Tlustý kolenem přehodit brankáře hostů – 1:2.

52. minuta - standardní situaci z půlky jsme zahráli do vápna, kde Krejza částečně uspěl v souboji s gólmanem a po dalším souboji Jeřábka s obránci se míč vykulil na vápno ke Kovářovi, který přízemní střelou vyrovnal na 2:2.

69. minuta - Popílek u levé lajny udržel míč a centrem na vápně našel Kováře. Petr si ho zpracoval na prsa a nechytatelně poslal pod břevno za záda bezmocného brankáře - 3:3.

Branky: 49. Tlustý, 52. a 69. Kovář – 25. Průša, 38. Sadílek, 55. Vaško, 73. Šimák

FK Čáslav: Jeřicha (46. Michera) – Šveřepa, Novotný, Procházka, Papoušek (60. Vilímek), Tlustý (77. Svoboda), Dražinovský (46. Krejza), Nácovský, Popílek, Jeřábek, Kovář

MFK Chrudim B: Podaný – Vaško, Hilbert (67. Branda), Kumpošt, Oblouk (74. Zvěřina), Sadílek (74. Nejedlý), Novotný, Růžička (67. Štěpánek), Průša (67. Obermajer), Bohuněk, Šimák.