Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 1180 článků.

Tři zápasy se ziskem pouhého bodu

Fotbalisté staršího dorostu odehráli dvě utkání proti favoritům soutěže. V obou neuspěli. Ve třetím zápase proti rezervě žižkovské Viktorky byli blízko zisku tří bodů, o ty ale přišli v samotném závěru zápasu!

Povedený zápas proti soupeři z FK Orlicko!

Tento zápas se nám hodně povedl! Už od začátku utkání do toho kluci šlapali a velmi rychle jsme vedli 3:0. Věřili jsme si, dařily se nám kombinace na obrané půlce a hlavně na útočné. Všude jsme byli včas a soupeři jsme nenechali ani centimetr místa. Oproti předcházejícím zápasům jsme byli i dobří v osobních obraných soubojích a získávali jsme spoustu míčů!

Ani drtivá převaha k vítězství nevedla!

Tabulkově to měl být jednoznačný zápas. Bohužel současná forma domácího týmu není na potřebné  úrovni, takže ani drtivá převaha v 2. poločase nepřinesla víc jak jeden bod za remízu.

U12 prohrávala 0:3, nakonec bere ze zápasu bod!

V posledním setkání mezi Orlickem a Čáslaví, byli úspěšnější čáslavští. Ti z Orlicka přivezli všechny tři body a vybojovali zde nejhubenější možný vítězný rozdíl. Nyní přijelo Orlicko do Čáslavi a určitě si chtělo 3 body vzít zpět. Po prvních dvou třetinách to tak i vypadalo, ale poslední třetinu Čáslav zabrala a Orlicko si odvezlo jen bod!

Posílené béčko Čáslavi vyhrálo. Jednoznačný zápas, liboval si kouč Junek

Výrazně posílená čáslavská rezerva potřebovala doma zvítězit, v cestě jí stál v dalším pokračování krajské I.A třídy tým Horek. Domácí nakročili k vítězství v prvním poločase, kdy dali do čtyřiadvacáté minuty tři góly. Domácí drželi svůj náskok, který ještě navýšil svým druhým gólem Ronovský. Čáslav může mrzet jen inkasovaná branka v závěru, radost z výhry jí to ale pokazit nemohlo.

Hurá fotbal otupilo dubnové vedro. Třebeš padla

Festival zahozených šancí na obou stranách nabídlo po druholigové velikonoční přestávce utkání dorostenek Čáslavi a královéhradecké Třebeše. Neproměněné příležitosti nakonec v neděli 7.dubna méně mrzely domácí fotbalistky.

Fotbalisté Čáslavi zavítají v sobotu dopoledne do Kosmonos

Dalším kolem pokračuje divizní skupina C již o tomto víkendu. V sobotu se prakticky až na jeden zápas odehraje celé divizní kolo. Čáslavští v něm zavítají na půdu SK Kosmonosy, kde se budou snažit navázat na vítězství z posledního utkání, kdy v souboji dvou nejhorších celků tabulky přehráli Letohrad!

Zápas v Hájích rozhodl druhý poločas

První předzápasový trénink v jarní části sezóny, který jsme absolvovali na trávě a hned další den jsme vyrazili do Prahy na mistrovský zápas, vyzkoušet travnatý povrch v boji o body.