Zobrazeno 121 až 129 z celkem 129 článků.

Duel Čáslavi s chrudimskou rezervou vítěze nenabídl

Fotbalisté Čáslavi ve druhém přípravném utkání vyzvali v neděli odpoledne celek chrudimské rezervy. Hosté si sice vypracovali více brankových příležitostí, ovšem skóre v utkání neustále dotahovali. Na konečných 3:3 srovnal pět minut před koncem nováček týmu Jakub Štichauer.

Do Čáslavi se znovu vrací nadějný záložník Vratislav Junek

Ze třetiligové rezervy Hradce Králové se do Čáslavi vrací devatenáctiletý záložník Vratislav Junek. Ten v modrobílém dresu hostoval již na podzim 2022, kdy nastoupil do devíti divizních zápasů a vstřelil jednu branku do sítě Dobrovice. V jarní části sezóny pak působil v dresu Hradce Králové ve třetí lize, kde ovšem příliš šancí nedostával. V patnácti kolech nastoupil do dvanácti utkání, odehrál však pouze 289 minut.

Sekretariát je nově otevřen třikrát v týdnu!

Klubový sekretariát je od letošního července otevřen již třikrát v týdnu! Klubový shop tak můžete navštívit v pondělí, středu nebo pátek v časech od 15:30 do 18 hodin. Stejně tak můžete s paní Vlčkovou vyřešit hráčskou agendu, platby a další požadavky na vedení klubu.