Zobrazeno 91 až 100 z celkem 129 článků.
956_20231006_093716.jpg

Fotbalisté Čáslavi v neděli dopoledne vyzvou Velké Hamry

Až na jihovýchodní okraj Jizerských hor zavítají v neděli dopoledne fotbalisté Čáslavi. V desátém kole divizní skupiny C se Čáslav představí na půdě domácí celku – FK Velké Hamry 1911. Hamerští fotbalisté pokračují ve skvělých výkonech z minulé sezóny a jsou aktuálně na třetím místě tabulky, naopak fotbalisté Čáslavi po dvou prohrách v řadě klesli až na čtrnácté místo!

928_20230925_084950.jpg

Fotbalisté Čáslavi vyšli v Hlinsku bodově naprázdno

Fotbalisté Čáslavi počtvrté v řadě nevyválčili na půdě soupeře ani bod. Navíc potřetí prohráli pouze o jedinou branku. Hlinsko o své výhře rozhodlo produktivitou ze standardních situací, kdy hosté dvakrát inkasovali po neubráněném rohovém kopu. Nic naplat nebyl fakt, že ve druhém poločase svého soupeře místy přehrávali. Bilanci na hřištích soupeřů je tak z pohledu Čáslavi tristní!

925_20230922_093705.jpg

Fotbalisté Čáslavi touží v Hlinsku prolomit výsledkovou mizérii na hřištích soupeřů

Fotbalisté Čáslavi v 8. kole divizní skupiny C zajíždějí v neděli 24. září na půdu FC Hlinsko. Soupeř z Českomoravské vrchoviny sice sezóny zahájil sérií porážek, nicméně před 14 dny na domácí půdě zdolal ambiciózní Benešov a v minulém kole zvítězil jednoznačně tři nula na půdě Vysokého Mýta. Svěřence trenéra Jakuba Svobody na hřišti soupeře, který je o bod v tabulce za čáslavským týmem, nečeká vůbec nic lehkého.

909_20230918_092320.jpg

Čáslav dlouhou přesilovku nevyužila, navíc dotahovala dvougólové manko

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali SK Kosmonosy. Soupeř ze samého spodku tabulky, který do té doby nebodoval. Domácí se v utkání ujali rychle vedení, navíc byl po čtvrthodině hry vyloučen brankář Kosmonos Šteiner. Hosté však skóre srovnali z pokutového kopu a ve druhém poločase dvěma rychlými kontry utekli do dvoubrankového trháku. Domácí borci pak v závěru stihli skóre už jen dorovnat na konečných 3:3!

899_20230913_105341.png

Václav Slavík se z třetiligového Kolína vrací zpět do Čáslavi

Jedenadvacetiletý Václav Slavík se po krátkém angažmá v třetiligovém Kolíně vrací zpět do FK Čáslav. Ofenzivně laděný záložník či obránce byl v Kolíně původně na půlročním hostování s opcí. Kluby se však v tomto týdnu dohodly na jeho přesunu zpět do Čáslavi.

891_20230910_074517.jpg

Čáslav podlehla Letohradu tím nejtěsnějším rozdílem

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali do Letohradu. Na půdě celku, který do té doby nebodoval a ani neskóroval, hodlali svěřenci trenéra Jakuba Svobody získat další body do tabulky. Bohužel v zápase doplatili na mizernou koncovku. Domácí po centrovaném míči ze strany a nedůrazu při bránění v pokutovém území rozhodli čtvrt hodiny před koncem o svém těsném vítězství.

880_20230907_120350.png

Trenér Jakub Svoboda dostal pokutu 15 tisíc korun a stopku na 5 zápasů

Disciplinární komise fotbalové asociace pro Čechy rozhodla o potrestání hlavního trenéra A-týmu Jakuba Svobody za jeho pozápasové vyjádření se k utkání 4. kola divizní skupiny C na půdě Ústí nad Orlicí. Trenér Čáslavi byl disciplinární komisí potrestán pozastavením činnosti na pět soutěžních utkání a peněžitou pokutou vy výši patnácti tisíc korun!