Zobrazeno 81 až 90 z celkem 129 článků.
1021_20231110_103259.jpg

Na podzimní divizní derniéru dorazí do Čáslavi celek Spoje Praha

Patnáctým kolem se uzavře podzimní část divizní skupiny C. Domácí fotbalisté se krčí na spodku tabulky, navíc jejich konkurenti v boji o záchranu v posledních kolech bodovali a Čáslav začíná pomalu ztrácet kontakt s celky před sebou. Svěřenci trenéra Jandy potřebují v posledním letošním zápase získat tři body, jen tak zůstanou v kontaktu s přímými konkurenti v boji o setrvání v divizi.

1002_20231030_095956.jpg

Černá série proher Čáslavi pokračuje

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C narazili na extřetiligový Benešov. Trenér Janda postrádal v zápase většinu zkušených hráčů a do utkání tak nastoupila základní jedenáctka s věkovým průměrem dvaadvacet let. Čáslavští fotbalisté v úvodních dvaceti minutách hry bohužel lacino hned dvakrát trestuhodně chybovali a dopřáli Benešovu dvoubrankový náskok. Když na začátku druhého poločasu inkasoval domácí Konyvka červenou kartu, bylo o osudu zápasu rozhodnuto.

1000_20231027_155903.jpg

Čáslav vyzve v neděli Benešov s trenérem Mikolandou a exligovými hráči

Fotbalisté Čáslavi se nadále krčí na spodku divizní tabulky. Pět zápasů v řadě prohráli. Stalo se tak i pod novým trenérem Petrem Jandou, kdy čáslavští fotbalisté v Turnově přišli o bodový zisk ve třetí minutě nastavení! Domácí potřebují nutně tříbodové vítězsví, ovšem nečeká je lehký soupeř. Na stadion Pod Hrádkem zavítá extřetiligový Benešov.

990_20231023_092638.jpg

Čáslav přišla o bod v Turnově brankou v nastaveném čase!

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zajížděli do Turnova. Tým v tomto utkání pod novým trenérem Petrem Jandou podal srdnatý výkon. Díky brance Slavíka v prvním poločase se Čáslavští dostali do vedení. Domácí však patnáct minut před koncem srovnali stav po standardní situaci. Ve třetí minutě nastavení pak domácí Nosek dokonal obrat ve skóre!

980_20231017_085728.jpg

Fotbalisté Čáslavi mají nového trenéra. Tým povede Petr Janda!

V neděli na lavičce Čáslavi skončil dlouholetý trenér áčka Jakub Svoboda. V pondělí vedení klubu na danou situaci reagovalo. Novým trenér divizních fotbalistů Čáslavi se stává Petr Janda. Řešení je to prozatím dočasné. Janda tým povede do konce podzimní sezóny.

972_20231013_094619.jpg

Do Čáslavi v neděli přijedou druhé Benátky nad Jizerou

Další soupeř z čela tabulky čeká fotbalisty Čáslavi již tuto neděli. Od 16 hodin se svěřenci trenéra Jakuba Svobody postaví středočeskému celku Benátek nad Jizerou, které jsou v současné tabulce na druhé pozici. V dresu soupeře do Čáslavi zavítá i trojice hráčů, kteří v minulosti oblékali modrobílé barvy našeho klubu – Tomáš Mlynka, Matěj Bodlák a Ondřej Komma.

959_20231009_083334.jpg

Dobrý výkon ani tentokrát na body nestačil

Fotbalisté Čáslavi v desátém kole divizní skupiny C zajížděli na půdu Velkých Hamrů. Soupeři ze špičky tabulky sice byli hosté z Čáslavi vyrovnaným soupeřem, nicméně opět v závěru zápasu inkasovali a ani na pátý pokus si ze hřiště soupeře neodvezli bodový zisk!