Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 1161 článků.

Do Čáslavi přijedou rozjeté Velké Hamry

Další existenční utkání mají před sebou fotbalisté Čáslavi. Na stadion Pod Hrádkem přijede v neděli 5. května asi aktuálně nejtěžší možný soupeř z Velkých Hamrů, který v jarní části sezóny získal již 21 bodů a po zaváhání v úvodním kole s celkem Kosmonos (prohra 0:1) má za sebou šňůru sedmi vyhraných zápasů v řadě za sebou! Hamry v aktuální tabulce figurují na druhém místě, Čáslav je patnáctá.

Tři body zůstaly doma!

Možnost hrát na domácím hlavním hřišti umocnila motivaci všech hráčů oplatit prohru našemu středečnímu soupeři ČAFC Praha.

Naši hráči neměli svůj den

Během svátečního vloženého kola jsme zavítali do Sázavy. Vzhledem k tomu, že nás čeká herně náročný týden, tak jsme se rozhodli vzít všechny hráče kategorie U11, tak aby se snížila herní minutáž hráčů na hřišti.

Aleš Chábera: Spokojenost ano, ale musíme koukat dál

Každý bod se může hodit, každý gól, především ten vítězný, se bude počítat. Divizní fotbalisté Čáslavi bojují v jarní části sezony o záchranu v soutěži, po podzimu měli ve skupině C pouhých sedm bodů a byli předposlední. To jsou sice nadále, ale jejich bodový účet je momentálně osmnáct bodů. A soupeři před nimi na dostřel. V posledním kole si tým připsal třetí výhru z posledních čtyř zápasů, když porazil 2:0 Slavii Hradec Králové na jejím trávníku. A oba góly dal mladý útočník Aleš Chábera. Díky tomu se stal jednadvacetiletý forvard Osobností Deníku.

Čáslavští vrátili 3 body zpět do Hájů

V dohrávce čtvrtého kola, přivítala Čáslav doma FC Háje. Minulý duel skončil lépe pro Čáslav, a to když otočila skóre z 0:3 na 10:6. I tentokrát se čekalo vyrovnané utkání plné emocí. Do zápasu aktivněji vstoupili domácí a hned se ujali vedení. Bohužel postupem času tempo opadávalo a domácím docházely síly. Hosté naopak zabrali a v poslední třetině dokázali zápas otočit a odvést si tři body zpět.

Vybojované vítězství

Největším pozitivem zápasu je ukončení jarního čekání na body. Jinak to byl spíš boj. Oběma týmům nejde upřít snaha a intenzita hry, ale pěkných fotbalových akcí bylo pomálu. Naši hru doprovázela spousta nepřesností a za všechny určitě nemohlo druhé jarní setkání s přírodní trávou.

Prvních padesát minut stačilo na výhru

Čáslavští borci se v dalším kole české divize žáků na domácí půdě utkali s Vysokým Mýtem. Hosté se nacházeli na 14. místě a domácí na 10. místě tabulky. Z počátku to vypadalo na jednoznačný zápas ve prospěch domácích, ale v poslední třetině Vysoké Mýto trestalo chyby Čáslavi, avšak na body se již nezmohlo.

O výsledku rozhodl druhý poločas

Nedělním zápasem proti Tempu odstartovala "patnáctka" týden ve kterém sehraje tři mistrovská utkání. Premiéru měl aktivní, pozitivní a vždy věřící ve vítězství Šáňa. Před týdnem po zápase s Orlickem skončil v rukou lékařů a dnes poprvé nastoupil s kapitánskou páskou.

Ono to šlo. I s Dynamem mířícím do baráže o první ligu

Organizace hry se z pohledu čáslavských fotbalistek stala v neděli 21. dubna alfou a omegou v domácím utkání s Českými Budějovicemi, jasně vedoucím týmem tabulky druhé ligy dorostenek. Odrazilo se to v rozdílných výsledcích obou poločasů.