Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 1180 článků.

Vítězství na turnaji OFS Kutná Hora

V rámci OFS KH soutěže starších přípravek jsme tentokrát zavítali do Vrdů, kde jsme se utkali s domácím týmem Vrdů a následně proti Tupadlům.

U12 ve druhé třetině otočila zápas a odvezla si z Náchoda 3 body

Čáslavští se v dalším kole vydali do Náchoda. Po zaváhání na domácí půdě z minulého týdne ztráceli na Náchod 3 body. Úkol zněl tedy jasně, a to přivést 3 body a dotáhnout Náchod v tabulce. Vítězství však nebylo zadarmo a po první třetině to tak vůbec nevypadlo. Druhá třetina však byla pravým opakem a čáslavští 3 body přivezli!

Vratislav Junek se odreaguje od fotbalového stresu na motorce

Zase potřebovali nutně vyhrát a to se jim povedlo. Bylo to s odřenýma ušima, s velkým dramatem, ale vyšlo to. Fotbalisté Čáslavi vydřeli další tři body v divizním utkání s Velkými Hamry, které do té doby sedmkrát v řadě vyhrály. A gólový účet utkání, které nakonec skončilo 3:2, načal mladíček Vratislav Junek. Skóre otevřel už ve čtvrté minutě. A po víkendu je Osobností Deníku.

Torzo starších žáků neuspělo v Náchodě

Neuvěřitelný souběh událostí způsobil, že v den mistrovského zápasu kromě zraněných a nemocných se někteří naši hráči nacházeli v Anglii, v Itálii, ve Španělsku a na Slovensku. Takže do Náchoda odcestovalo torzo doplněné o hráče z U14.

Lysá zahazovala šance, nedala ani penaltu. Čáslav trestala ze všeho

Naposledy bodovali fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem v prvním jarním kole, kdy zvítězili překvapivě na půdě do té doby prvních Úval. Od té doby sbírali jednu porážku za druhou. To platí i nadále. V dalším kole krajské I.A třídy nestačili na svém trávníku na rezervu Čáslavi. Ta vstřelila v první půli dva góly, po změně stran sice snížil střídající Hanke, ale vedení o dva góly si Čáslav vzala rychle zpět a pak pojistila výhru čtvrtou brankou.

Jasný první poločas, pak předlouhé čekání na závěrečný hvizd. Čáslav má tři body

Z jasného prvního poločasu se po změně stran stalo obrovské drama, a dlouhé čekání na závěrečný hvizd. Nakonec dopadlo další divizní utkání pro čáslavské fotbalisty dobře a na svém stadionu porazili druhé Velké Hamry, které měly za sebou sedm vítězství v řadě. Čáslav tak zvítězila počtvrté z posledních pěti utkání (a ještě jednou remizovala) a opět tak přiživila šanci na záchranu. Jenže bodovaly i další celky ohrožené sestupem.